Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 24 SEP 19:09
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bertil Widbrant
nr. 640004

Bertil Widbrant olja duk 60 x 49

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-09-24 08:46:24 100 kr
Budgivare 2 2022-09-19 22:33:43 75 kr
Budgivare 1 2022-09-18 16:01:26 50 kr