Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 24 SEP 19:10
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Piedestal
nr. 640005

Piedestal med marmor skiva H= 64

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 8 2022-09-24 16:46:23 250 kr
Budgivare 7 2022-09-23 22:08:52 200 kr
Budgivare 6 2022-09-23 19:02:54 175 kr
Budgivare 5 2022-09-21 22:09:26 150 kr
Budgivare 4 2022-09-19 20:00:42 125 kr
Budgivare 3 2022-09-18 15:24:25 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 08:53:51 75 kr
Budgivare 1 2022-09-18 05:43:14 50 kr