Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 24 SEP 19:14
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Lockurna
nr. 640008

Lockurna skålar och vaser Rörstrand H= 34 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 4 2022-09-24 19:11:38 125 kr
Budgivare 3 2022-09-21 15:08:52 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 14:15:23 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:04:55 50 kr