Auktionen avslutad:
1 900 kr
Avslutas: 24 SEP 19:13
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Bordslampa
nr. 640009

Bordslampa brons/glas H=43

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 5 2022-09-24 19:09:10 1 900 kr
Budgivare 7 2022-09-24 18:29:35 1 800 kr
Budgivare 7 2022-09-24 18:29:35 1 700 kr
Budgivare 8 2022-09-24 18:06:01 1 600 kr
Budgivare 8 2022-09-24 18:06:01 1 500 kr
Budgivare 7 2022-09-24 18:28:53 1 400 kr
Budgivare 8 2022-09-24 18:05:38 1 000 kr
Budgivare 7 2022-09-24 17:00:20 950 kr
Budgivare 5 2022-09-24 16:01:59 900 kr
Budgivare 7 2022-09-24 15:57:32 850 kr
Budgivare 5 2022-09-24 16:01:56 850 kr
Budgivare 7 2022-09-24 15:57:32 800 kr
Budgivare 5 2022-09-23 22:05:27 750 kr
Budgivare 5 2022-09-23 22:05:27 650 kr
Budgivare 6 2022-09-20 15:21:24 600 kr
Budgivare 6 2022-09-20 15:21:20 550 kr
Budgivare 2 2022-09-20 13:54:36 500 kr
Budgivare 3 2022-09-18 19:51:01 450 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:57:42 400 kr
Budgivare 3 2022-09-18 19:50:57 400 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:57:42 350 kr
Budgivare 5 2022-09-18 04:25:01 300 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:57:42 250 kr
Budgivare 4 2022-09-17 21:52:06 200 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:57:42 175 kr
Budgivare 4 2022-09-17 21:51:59 150 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:57:42 125 kr
Budgivare 3 2022-09-17 21:45:40 100 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:57:42 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:04:45 50 kr