Auktionen avslutad:
350 kr
Avslutas: 24 SEP 19:14
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ljusstakar
nr. 640011

Ljusstakar ett parti, mestadels mässing

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-09-23 19:18:14 350 kr
Budgivare 6 2022-09-24 10:31:00 300 kr
Budgivare 4 2022-09-22 21:21:01 250 kr
Budgivare 5 2022-09-22 16:20:46 200 kr
Budgivare 4 2022-09-21 08:26:28 175 kr
Budgivare 1 2022-09-19 14:59:51 150 kr
Budgivare 3 2022-09-19 00:01:43 125 kr
Budgivare 1 2022-09-18 13:35:58 100 kr
Budgivare 2 2022-09-18 12:23:44 75 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:04:03 50 kr