Auktionen avslutad:
2 000 kr
Avslutas: 24 SEP 19:16
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Stol Ilmari Tapiovaara
nr. 640014

Stol Ilmari Tapiovaara "Mademoiselle" Edsbyverken

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (28 bud)
Budgivare 9 2022-09-23 06:10:13 2 000 kr
Budgivare 2 2022-09-24 08:27:58 1 900 kr
Budgivare 9 2022-09-23 06:10:13 1 800 kr
Budgivare 2 2022-09-19 20:33:56 1 700 kr
Budgivare 8 2022-09-19 18:48:04 1 600 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 1 500 kr
Budgivare 8 2022-09-19 18:47:53 1 500 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 1 400 kr
Budgivare 8 2022-09-19 18:47:06 1 300 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 1 200 kr
Budgivare 8 2022-09-19 18:47:01 1 100 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 1 000 kr
Budgivare 7 2022-09-19 16:12:20 950 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 900 kr
Budgivare 7 2022-09-19 16:12:14 850 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 700 kr
Budgivare 6 2022-09-19 07:28:45 650 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 550 kr
Budgivare 5 2022-09-18 18:42:28 500 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 450 kr
Budgivare 4 2022-09-18 18:14:02 400 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 350 kr
Budgivare 4 2022-09-18 18:13:45 300 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 250 kr
Budgivare 3 2022-09-17 20:57:32 200 kr
Budgivare 2 2022-09-17 20:14:04 175 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:02:38 150 kr
Budgivare 1 2022-09-17 20:02:38 50 kr