3 600 kr
Avslutas: 26 SEP 21:08
Utropspris:  8 000 kr
visningslokaler:  300 kr
Fåtölj
nr. 640468

Fåtölj, "Jetson" Bruno Mathsson, Dux, skinnklädsel, 1980-tal, fjädrande snurrfunktion

Anmärkningar: Bruksslitage, smuts, fläckar, textilen ytlager lyfter, mindre hål

Budhistorik (40 bud)
Budgivare 21 2022-09-25 23:07:52 3 600 kr
Budgivare 11 2022-09-26 18:25:06 3 500 kr
Budgivare 21 2022-09-25 23:07:52 3 400 kr
Budgivare 16 2022-09-26 10:33:55 3 300 kr
Budgivare 21 2022-09-25 23:07:52 3 200 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 3 100 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 2 900 kr
Budgivare 20 2022-09-24 22:31:24 2 800 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 2 700 kr
Budgivare 19 2022-09-23 20:43:36 2 600 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 1 700 kr
Budgivare 18 2022-09-23 20:09:55 1 600 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 1 500 kr
Budgivare 18 2022-09-23 20:09:49 1 400 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 1 300 kr
Budgivare 18 2022-09-23 20:09:46 1 200 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 1 100 kr
Budgivare 17 2022-09-23 09:03:05 1 000 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 950 kr
Budgivare 17 2022-09-23 09:03:02 900 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 850 kr
Budgivare 17 2022-09-23 09:03:00 800 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 750 kr
Budgivare 17 2022-09-23 09:02:56 700 kr
Budgivare 16 2022-09-23 08:51:17 650 kr
Budgivare 15 2022-09-22 20:43:45 600 kr
Budgivare 14 2022-09-22 18:56:34 550 kr
Budgivare 13 2022-09-22 15:43:32 500 kr
Budgivare 12 2022-09-22 13:49:25 450 kr
Budgivare 11 2022-09-22 11:07:19 400 kr
Budgivare 10 2022-09-21 21:35:53 350 kr
Budgivare 9 2022-09-21 20:27:39 300 kr
Budgivare 8 2022-09-21 16:47:09 250 kr
Budgivare 7 2022-09-21 00:14:08 200 kr
Budgivare 6 2022-09-20 21:44:54 175 kr
Budgivare 5 2022-09-20 19:36:43 150 kr
Budgivare 4 2022-09-20 16:59:04 125 kr
Budgivare 3 2022-09-20 15:14:01 100 kr
Budgivare 2 2022-09-20 08:34:03 75 kr
Budgivare 1 2022-09-19 22:49:34 50 kr