Auktionen avslutad:
2 600 kr
Avslutas: 27 SEP 20:04
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 640589

Taklampa "Turbo" Louis Weisdorf, 1900-talets andra hälft, diameter 32 cm

Anmärkningar: Damm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 8 2022-09-27 19:59:49 2 600 kr
Budgivare 7 2022-09-27 20:01:18 2 500 kr
Budgivare 8 2022-09-27 19:59:49 2 400 kr
Budgivare 7 2022-09-27 20:01:08 2 300 kr
Budgivare 8 2022-09-27 19:59:49 2 200 kr
Budgivare 7 2022-09-27 19:57:19 2 100 kr
Budgivare 8 2022-09-27 12:07:17 2 000 kr
Budgivare 7 2022-09-27 19:57:13 2 000 kr
Budgivare 8 2022-09-27 12:07:17 1 900 kr
Budgivare 7 2022-09-27 19:56:37 1 800 kr
Budgivare 8 2022-09-27 12:07:17 1 700 kr
Budgivare 7 2022-09-27 19:56:27 1 600 kr
Budgivare 8 2022-09-27 12:07:17 1 500 kr
Budgivare 7 2022-09-27 19:56:21 1 400 kr
Budgivare 8 2022-09-27 11:49:38 1 300 kr
Budgivare 9 2022-09-27 11:24:49 1 200 kr
Budgivare 8 2022-09-26 14:41:42 1 100 kr
Budgivare 6 2022-09-22 19:50:50 1 000 kr
Budgivare 8 2022-09-26 14:41:14 950 kr
Budgivare 6 2022-09-22 19:50:50 900 kr
Budgivare 8 2022-09-26 14:41:00 850 kr
Budgivare 6 2022-09-22 19:50:50 800 kr
Budgivare 7 2022-09-25 22:23:18 750 kr
Budgivare 6 2022-09-22 19:50:50 700 kr
Budgivare 2 2022-09-20 23:05:34 650 kr
Budgivare 2 2022-09-20 23:05:34 550 kr
Budgivare 5 2022-09-21 21:29:52 500 kr
Budgivare 2 2022-09-20 23:05:34 250 kr
Budgivare 4 2022-09-21 18:56:48 200 kr
Budgivare 2 2022-09-20 23:05:34 175 kr
Budgivare 4 2022-09-21 18:56:44 150 kr
Budgivare 2 2022-09-20 23:05:34 125 kr
Budgivare 3 2022-09-21 08:27:43 100 kr
Budgivare 2 2022-09-20 23:05:34 75 kr
Budgivare 1 2022-09-20 20:13:49 50 kr