Auktionen avslutad:
100 kr
Avslutas: 09 OKT 20:55
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Träslev
nr. 640848

Träslev. plåtburkar, bildburk,. m.m.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (3 bud)
Budgivare 3 2022-10-09 20:24:39 100 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:27:50 75 kr
Budgivare 1 2022-10-03 05:10:11 50 kr