Auktionen avslutad:
1 500 kr
Avslutas: 29 SEP 19:31
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Plåtmynt
nr. 640864

Plåtmynt koppar 1/2 daler silvermynt 1736 9,5x8,5 vikt = 371

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 12 2022-09-29 07:38:21 1 500 kr
Budgivare 11 2022-09-27 21:45:30 1 400 kr
Budgivare 8 2022-09-24 20:27:23 1 300 kr
Budgivare 10 2022-09-23 15:46:21 1 200 kr
Budgivare 7 2022-09-22 23:11:55 1 100 kr
Budgivare 10 2022-09-23 15:46:18 1 000 kr
Budgivare 7 2022-09-22 23:11:55 950 kr
Budgivare 10 2022-09-23 15:46:15 900 kr
Budgivare 7 2022-09-22 23:11:55 850 kr
Budgivare 9 2022-09-23 08:48:44 800 kr
Budgivare 7 2022-09-22 23:11:55 750 kr
Budgivare 9 2022-09-23 08:48:31 700 kr
Budgivare 7 2022-09-22 23:11:55 650 kr
Budgivare 8 2022-09-23 06:09:01 600 kr
Budgivare 7 2022-09-22 23:11:55 550 kr
Budgivare 4 2022-09-22 21:46:33 500 kr
Budgivare 4 2022-09-22 21:46:33 450 kr
Budgivare 6 2022-09-22 22:47:31 400 kr
Budgivare 4 2022-09-22 21:46:33 350 kr
Budgivare 5 2022-09-22 21:46:57 300 kr
Budgivare 4 2022-09-22 21:46:33 125 kr
Budgivare 3 2022-09-22 20:19:11 100 kr
Budgivare 2 2022-09-22 19:56:39 75 kr
Budgivare 1 2022-09-22 19:55:15 50 kr