Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 05 OKT 19:05
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skrivbord
nr. 641960

Skrivbord 1800-tal 5 lådor 124 X 69 H=77

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 3 2022-10-04 22:22:02 400 kr
Budgivare 5 2022-10-05 11:14:45 350 kr
Budgivare 3 2022-10-04 22:22:02 300 kr
Budgivare 5 2022-10-05 11:14:41 250 kr
Budgivare 3 2022-10-04 22:22:02 200 kr
Budgivare 4 2022-10-04 23:28:58 175 kr
Budgivare 3 2022-10-01 23:27:47 150 kr
Budgivare 2 2022-09-29 12:59:25 125 kr
Budgivare 1 2022-09-29 12:57:48 100 kr
Budgivare 2 2022-09-29 10:39:14 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 07:16:57 50 kr