Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 05 OKT 19:07
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fåtölj OPE
nr. 641961

Fåtölj OPE

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 1 2022-10-05 19:04:12 650 kr
Budgivare 4 2022-10-05 19:03:49 600 kr
Budgivare 1 2022-10-03 07:43:51 550 kr
Budgivare 4 2022-10-05 19:03:39 500 kr
Budgivare 1 2022-10-03 07:43:51 450 kr
Budgivare 3 2022-10-05 13:43:25 400 kr
Budgivare 1 2022-09-30 19:24:11 350 kr
Budgivare 2 2022-10-01 22:13:37 350 kr
Budgivare 1 2022-09-30 19:24:11 300 kr
Budgivare 2 2022-10-01 22:13:31 250 kr
Budgivare 1 2022-09-30 19:24:11 200 kr
Budgivare 2 2022-10-01 22:12:39 175 kr
Budgivare 1 2022-09-30 19:24:11 150 kr
Budgivare 2 2022-10-01 22:12:36 125 kr
Budgivare 1 2022-09-30 19:24:11 100 kr
Budgivare 2 2022-10-01 22:12:25 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 08:17:47 50 kr