Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 05 OKT 19:12
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Brickbord
nr. 641963

Brickbord + spegel rotting D=50

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (17 bud)
Budgivare 6 2022-10-05 19:09:54 600 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:09:38 550 kr
Budgivare 6 2022-10-05 19:07:16 500 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:09:29 500 kr
Budgivare 6 2022-10-05 19:07:16 450 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:06:21 400 kr
Budgivare 6 2022-10-05 19:03:58 350 kr
Budgivare 5 2022-09-29 21:10:11 300 kr
Budgivare 4 2022-09-29 20:20:20 250 kr
Budgivare 5 2022-09-29 21:10:06 250 kr
Budgivare 4 2022-09-29 20:20:20 200 kr
Budgivare 3 2022-09-29 09:05:25 175 kr
Budgivare 1 2022-09-28 20:05:01 150 kr
Budgivare 3 2022-09-29 09:05:23 125 kr
Budgivare 1 2022-09-28 20:05:01 100 kr
Budgivare 2 2022-09-29 07:23:06 75 kr
Budgivare 1 2022-09-28 20:05:01 50 kr