Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 05 OKT 19:08
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Byrå
nr. 641965

Byrå 3 lådor 1900-talets första hälft 79 X 44 H=79

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-10-05 11:14:56 125 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:45:30 100 kr
Budgivare 2 2022-10-04 16:39:19 75 kr
Budgivare 1 2022-10-03 21:30:17 50 kr