Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 05 OKT 19:12
Utropspris:  1 500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  400 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Matgrupp Engelsk
nr. 641969

Matgrupp Engelsk stil, bord D=120 + 3 st ilägg a40 4 stolar

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 5 2022-10-05 18:56:13 650 kr
Budgivare 4 2022-10-05 15:56:36 600 kr
Budgivare 4 2022-10-03 22:49:43 250 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:19:35 200 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:19:35 175 kr
Budgivare 3 2022-10-03 19:51:51 150 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:19:35 125 kr
Budgivare 3 2022-10-03 19:51:45 100 kr
Budgivare 2 2022-09-30 19:19:35 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 09:06:36 50 kr