Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 05 OKT 19:13
Utropspris:  700 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hörnvitrinskåp Engelsk
nr. 641974

Hörnvitrinskåp Engelsk stil H=180 B=89

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-10-05 18:20:38 450 kr
Budgivare 6 2022-10-05 18:56:39 400 kr
Budgivare 5 2022-10-05 18:20:38 350 kr
Budgivare 6 2022-10-05 18:56:37 300 kr
Budgivare 5 2022-10-05 18:20:38 250 kr
Budgivare 3 2022-10-04 21:52:25 200 kr
Budgivare 4 2022-10-05 15:35:04 175 kr
Budgivare 3 2022-10-04 21:52:25 150 kr
Budgivare 4 2022-10-05 15:34:57 125 kr
Budgivare 3 2022-10-04 21:52:25 100 kr
Budgivare 2 2022-10-04 16:40:04 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 10:40:09 50 kr