Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 05 OKT 19:14
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  300 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Trädgårdsstolar
nr. 641975

Trädgårdsstolar metall 4 st + bord 60 X 60 H=72

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 2 2022-10-04 22:22:16 450 kr
Budgivare 4 2022-10-05 16:45:23 400 kr
Budgivare 2 2022-10-04 22:22:16 300 kr
Budgivare 4 2022-10-05 16:44:54 250 kr
Budgivare 2 2022-10-04 22:22:16 125 kr
Budgivare 3 2022-10-05 16:19:56 100 kr
Budgivare 2 2022-10-01 23:39:02 75 kr
Budgivare 1 2022-09-28 23:09:29 50 kr