Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 05 OKT 19:23
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fåtölj
nr. 641982

Fåtölj plysch

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 7 2022-10-05 19:20:35 800 kr
Budgivare 6 2022-10-05 19:19:30 750 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:17:07 700 kr
Budgivare 6 2022-10-05 19:19:25 700 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:17:07 650 kr
Budgivare 6 2022-10-05 18:08:58 600 kr
Budgivare 3 2022-10-04 22:22:30 550 kr
Budgivare 6 2022-10-05 18:06:56 500 kr
Budgivare 3 2022-10-04 22:22:30 450 kr
Budgivare 6 2022-10-05 18:06:46 400 kr
Budgivare 3 2022-10-03 23:33:16 350 kr
Budgivare 5 2022-10-03 19:10:52 300 kr
Budgivare 3 2022-10-03 23:33:11 300 kr
Budgivare 5 2022-10-03 19:10:52 250 kr
Budgivare 3 2022-10-03 23:33:08 200 kr
Budgivare 5 2022-10-03 19:10:52 175 kr
Budgivare 4 2022-10-02 22:08:24 150 kr
Budgivare 3 2022-09-30 10:36:32 125 kr
Budgivare 1 2022-09-30 08:39:34 100 kr
Budgivare 2 2022-09-30 00:30:15 75 kr
Budgivare 1 2022-09-28 23:55:17 50 kr