Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 05 OKT 19:21
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kista
nr. 641985

Kista 1855 originalmålad L=148

Anmärkningar: nyckel saknas

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (9 bud)
Budgivare 3 2022-10-05 19:13:32 300 kr
Budgivare 2 2022-10-05 18:45:58 250 kr
Budgivare 4 2022-10-05 16:25:12 200 kr
Budgivare 2 2022-10-05 15:35:27 175 kr
Budgivare 4 2022-10-05 16:25:08 150 kr
Budgivare 2 2022-10-05 15:35:27 125 kr
Budgivare 3 2022-10-05 11:15:44 100 kr
Budgivare 2 2022-10-03 19:25:56 75 kr
Budgivare 1 2022-10-01 10:34:19 50 kr