Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 05 OKT 19:25
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Fåtölj IKEA Karim
nr. 641989

Fåtölj IKEA Karim Mobring

Anmärkningar: Slitage på dyna

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (15 bud)
Budgivare 1 2022-10-05 19:22:00 600 kr
Budgivare 3 2022-10-02 23:50:54 550 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:53:53 500 kr
Budgivare 3 2022-10-02 23:49:48 450 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:53:53 400 kr
Budgivare 3 2022-10-02 23:47:32 350 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:53:53 300 kr
Budgivare 3 2022-10-02 23:47:17 250 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:53:53 200 kr
Budgivare 3 2022-10-02 23:47:02 175 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:53:53 150 kr
Budgivare 3 2022-10-02 23:46:38 125 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:53:53 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 19:23:23 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 18:59:44 50 kr