Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 05 OKT 19:29
Utropspris:  1 200 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Sideboard Engelsk
nr. 641996

Sideboard Engelsk stil 165 X 48 H=115

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 3 2022-10-05 15:58:03 250 kr
Budgivare 4 2022-10-05 17:26:09 200 kr
Budgivare 3 2022-10-05 15:58:03 125 kr
Budgivare 2 2022-10-02 15:34:07 100 kr
Budgivare 1 2022-09-30 20:58:03 75 kr
Budgivare 2 2022-10-02 15:34:04 75 kr
Budgivare 1 2022-09-30 20:58:03 50 kr