Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 05 OKT 19:50
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skäkteträ
nr. 642028

Skäkteträ + tennfat GAB Kristianstad mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 3 2022-10-05 18:48:20 125 kr
Budgivare 1 2022-09-29 18:36:03 100 kr
Budgivare 2 2022-10-05 18:13:12 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 18:36:03 50 kr