Auktionen avslutad:
50 kr
Avslutas: 05 OKT 20:20
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
S Lundberg
nr. 642066

S Lundberg 1939 gårdsmålning Lönnemåla Svängstad op 44 X 68

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (1 bud)
Budgivare 1 2022-09-29 21:58:35 50 kr