Auktionen avslutad:
800 kr
Avslutas: 05 OKT 20:01
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Bord
nr. 642077

Bord, allmoge, 1800-tal, 73 X 39 X 75 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (21 bud)
Budgivare 7 2022-10-05 19:58:27 800 kr
Budgivare 1 2022-10-05 19:56:54 750 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:57:39 750 kr
Budgivare 1 2022-10-05 19:56:42 700 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:56:00 650 kr
Budgivare 1 2022-10-05 19:54:13 600 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:55:06 600 kr
Budgivare 1 2022-10-05 19:53:59 550 kr
Budgivare 7 2022-10-05 19:53:08 500 kr
Budgivare 6 2022-10-04 19:34:07 450 kr
Budgivare 2 2022-10-05 09:09:09 400 kr
Budgivare 6 2022-10-04 19:34:07 350 kr
Budgivare 5 2022-10-04 10:10:29 300 kr
Budgivare 2 2022-09-29 09:24:10 250 kr
Budgivare 4 2022-10-03 08:53:35 200 kr
Budgivare 2 2022-09-29 09:24:10 175 kr
Budgivare 4 2022-10-02 12:07:49 150 kr
Budgivare 2 2022-09-29 09:24:10 125 kr
Budgivare 3 2022-09-30 10:46:03 100 kr
Budgivare 2 2022-09-29 09:24:10 75 kr
Budgivare 1 2022-09-29 01:05:49 50 kr