Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 06 OKT 19:44
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Käppar
nr. 642186

Käppar, 3 st, bl.a. m. silverdetaljer

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (4 bud)
Budgivare 2 2022-10-06 11:00:04 125 kr
Budgivare 1 2022-10-02 16:31:14 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 08:36:40 75 kr
Budgivare 1 2022-10-01 22:07:24 50 kr