Auktionen avslutad:
1 300 kr
Avslutas: 08 OKT 19:51
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Ymnighetshorn
nr. 642615

Ymnighetshorn 1800-tal mässing horn på marmorplatta 50 L=54

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (27 bud)
Budgivare 7 2022-10-08 19:48:59 1 300 kr
Budgivare 6 2022-10-07 18:52:56 1 200 kr
Budgivare 7 2022-10-08 19:46:57 1 100 kr
Budgivare 6 2022-10-07 18:52:56 1 000 kr
Budgivare 7 2022-10-08 19:46:24 950 kr
Budgivare 6 2022-10-07 18:52:56 900 kr
Budgivare 7 2022-10-08 19:46:11 850 kr
Budgivare 6 2022-10-07 18:52:56 800 kr
Budgivare 7 2022-10-08 19:46:03 750 kr
Budgivare 6 2022-10-07 18:52:56 700 kr
Budgivare 1 2022-10-05 12:58:12 650 kr
Budgivare 5 2022-10-03 22:54:59 600 kr
Budgivare 1 2022-10-05 12:58:05 600 kr
Budgivare 5 2022-10-03 22:54:59 550 kr
Budgivare 1 2022-10-05 12:58:01 500 kr
Budgivare 5 2022-10-03 22:54:59 450 kr
Budgivare 1 2022-10-05 12:57:55 400 kr
Budgivare 5 2022-10-03 22:54:59 350 kr
Budgivare 4 2022-10-02 19:02:03 300 kr
Budgivare 3 2022-10-02 15:08:27 250 kr
Budgivare 1 2022-10-01 19:58:24 200 kr
Budgivare 2 2022-10-01 21:18:31 175 kr
Budgivare 1 2022-10-01 19:58:24 150 kr
Budgivare 2 2022-10-01 21:18:25 125 kr
Budgivare 1 2022-10-01 19:58:24 100 kr
Budgivare 2 2022-10-01 21:18:21 75 kr
Budgivare 1 2022-10-01 19:58:14 50 kr