Auktionen avslutad:
250 kr
Avslutas: 09 OKT 19:00
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Eldhundar
nr. 642674

Eldhundar smide ett par 1900-tal H=41 L=39

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-10-09 18:57:47 250 kr
Budgivare 4 2022-10-08 22:55:26 200 kr
Budgivare 4 2022-10-08 22:55:26 175 kr
Budgivare 2 2022-10-09 18:48:29 150 kr
Budgivare 4 2022-10-08 22:55:26 125 kr
Budgivare 3 2022-10-08 16:59:18 100 kr
Budgivare 2 2022-10-08 13:02:38 75 kr
Budgivare 1 2022-10-07 20:05:55 50 kr