Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 OKT 19:19
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Edvin Ollers
nr. 642693

Edvin Ollers -58 od 25 X 31

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (7 bud)
Budgivare 4 2022-10-09 19:16:15 400 kr
Budgivare 2 2022-10-05 18:20:11 350 kr
Budgivare 4 2022-10-09 19:16:07 350 kr
Budgivare 2 2022-10-05 18:20:11 300 kr
Budgivare 3 2022-10-09 09:18:38 250 kr
Budgivare 2 2022-10-05 18:19:24 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:56:49 50 kr