Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 OKT 19:21
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kristall
nr. 642695

Kristall lampa D= 37

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-10-08 23:06:48 400 kr
Budgivare 5 2022-10-09 18:54:47 350 kr
Budgivare 4 2022-10-08 23:06:48 300 kr
Budgivare 5 2022-10-09 18:54:37 250 kr
Budgivare 4 2022-10-08 23:06:48 200 kr
Budgivare 3 2022-10-08 16:30:43 175 kr
Budgivare 4 2022-10-07 19:25:19 150 kr
Budgivare 2 2022-10-03 09:55:42 125 kr
Budgivare 3 2022-10-03 05:21:12 100 kr
Budgivare 2 2022-10-03 00:43:12 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 21:19:15 50 kr