Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 OKT 19:23
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Kristallkrona
nr. 642697

Kristallkrona modern D=44 H=64

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 4 2022-10-03 22:25:16 400 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:20:22 350 kr
Budgivare 4 2022-10-03 22:25:16 300 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:20:18 250 kr
Budgivare 4 2022-10-03 22:25:16 200 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:20:14 175 kr
Budgivare 4 2022-10-03 22:25:00 150 kr
Budgivare 2 2022-10-03 20:00:59 125 kr
Budgivare 3 2022-10-03 00:43:28 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 21:22:02 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:58:18 50 kr