Auktionen avslutad:
450 kr
Avslutas: 09 OKT 19:26
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Taklampa
nr. 642698

Taklampa furu H=34 inkl glödlampor

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 10 2022-10-09 19:23:20 450 kr
Budgivare 5 2022-10-09 18:39:22 400 kr
Budgivare 9 2022-10-09 18:10:18 350 kr
Budgivare 8 2022-10-09 17:47:04 300 kr
Budgivare 7 2022-10-09 10:20:40 250 kr
Budgivare 6 2022-10-08 22:50:50 200 kr
Budgivare 4 2022-10-08 21:43:27 175 kr
Budgivare 5 2022-10-08 18:38:45 150 kr
Budgivare 4 2022-10-07 02:25:22 125 kr
Budgivare 3 2022-10-05 22:39:39 100 kr
Budgivare 2 2022-10-03 22:45:53 75 kr
Budgivare 1 2022-10-03 09:41:19 50 kr