Auktionen avslutad:
75 kr
Avslutas: 09 OKT 19:25
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vägglyster
nr. 642699

Vägglyster 2 par H= 32 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (2 bud)
Budgivare 2 2022-10-08 16:26:54 75 kr
Budgivare 1 2022-10-04 20:06:38 50 kr