Auktionen avslutad:
750 kr
Avslutas: 09 OKT 19:29
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dragspel Hagström
nr. 642701

Dragspel Hagström

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-10-09 19:26:22 750 kr
Budgivare 3 2022-10-09 19:26:10 700 kr
Budgivare 4 2022-10-09 14:15:33 650 kr
Budgivare 3 2022-10-04 09:08:24 600 kr
Budgivare 1 2022-10-03 20:37:16 550 kr
Budgivare 3 2022-10-03 07:25:24 500 kr
Budgivare 1 2022-10-03 20:37:14 450 kr
Budgivare 3 2022-10-03 07:25:24 400 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:16:39 350 kr
Budgivare 2 2022-10-02 23:47:07 350 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:16:39 250 kr
Budgivare 2 2022-10-02 23:46:50 200 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:16:39 50 kr