Auktionen avslutad:
600 kr
Avslutas: 09 OKT 19:28
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Dragspel Hagström
nr. 642702

Dragspel Hagström

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (12 bud)
Budgivare 5 2022-10-09 18:45:46 600 kr
Budgivare 4 2022-10-03 07:27:47 550 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:49:09 500 kr
Budgivare 4 2022-10-03 07:27:32 500 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:49:09 450 kr
Budgivare 3 2022-10-02 23:47:35 400 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:49:09 300 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:15:29 250 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:48:56 250 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:15:29 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 20:48:45 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 20:15:29 50 kr