Auktionen avslutad:
1 100 kr
Avslutas: 09 OKT 19:29
Utropspris:  1 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Skruv
nr. 642704

Skruv spik trallskruv stort parti

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (24 bud)
Budgivare 1 2022-10-08 19:32:34 1 100 kr
Budgivare 6 2022-10-09 17:20:53 1 000 kr
Budgivare 1 2022-10-08 19:32:34 950 kr
Budgivare 6 2022-10-09 17:20:48 900 kr
Budgivare 1 2022-10-06 20:04:06 800 kr
Budgivare 5 2022-10-04 08:36:16 750 kr
Budgivare 1 2022-10-06 20:04:04 700 kr
Budgivare 5 2022-10-04 08:36:16 650 kr
Budgivare 1 2022-10-03 04:33:25 600 kr
Budgivare 5 2022-10-02 23:32:45 550 kr
Budgivare 1 2022-10-03 04:33:24 550 kr
Budgivare 5 2022-10-02 23:32:45 500 kr
Budgivare 1 2022-10-03 04:33:23 450 kr
Budgivare 5 2022-10-02 23:32:45 400 kr
Budgivare 1 2022-10-03 04:33:21 350 kr
Budgivare 5 2022-10-02 23:32:45 300 kr
Budgivare 1 2022-10-03 04:33:20 250 kr
Budgivare 5 2022-10-02 23:32:45 200 kr
Budgivare 1 2022-10-03 04:33:18 175 kr
Budgivare 5 2022-10-02 23:32:45 150 kr
Budgivare 4 2022-10-02 21:29:19 125 kr
Budgivare 3 2022-10-02 21:26:36 100 kr
Budgivare 2 2022-10-02 21:02:31 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 19:37:53 50 kr