Auktionen avslutad:
150 kr
Avslutas: 09 OKT 19:33
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Balkongmatta
nr. 642720

Balkongmatta 2 st B= 133 L= 400

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 2 2022-10-09 19:29:26 150 kr
Budgivare 4 2022-10-09 19:27:00 125 kr
Budgivare 3 2022-10-09 19:18:15 100 kr
Budgivare 2 2022-10-09 11:14:46 75 kr
Budgivare 1 2022-10-03 12:30:57 50 kr