Auktionen avslutad:
125 kr
Avslutas: 09 OKT 19:34
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Al
nr. 642721

Al knöl piedestal H= 62

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (5 bud)
Budgivare 3 2022-10-08 17:42:10 125 kr
Budgivare 2 2022-10-07 19:15:04 100 kr
Budgivare 1 2022-10-03 07:09:18 75 kr
Budgivare 2 2022-10-07 19:14:57 75 kr
Budgivare 1 2022-10-02 21:35:58 50 kr