Auktionen avslutad:
400 kr
Avslutas: 09 OKT 19:43
Utropspris:  400 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Vaser
nr. 642730

Vaser 2 st Royal Dux H= 29,5 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (11 bud)
Budgivare 5 2022-10-09 19:40:46 400 kr
Budgivare 4 2022-10-09 19:38:34 350 kr
Budgivare 5 2022-10-09 19:37:59 300 kr
Budgivare 4 2022-10-09 19:38:31 250 kr
Budgivare 5 2022-10-09 19:37:59 200 kr
Budgivare 4 2022-10-09 19:38:28 175 kr
Budgivare 5 2022-10-09 19:37:59 150 kr
Budgivare 4 2022-10-09 18:46:26 125 kr
Budgivare 3 2022-10-09 15:41:40 100 kr
Budgivare 2 2022-10-08 19:54:12 75 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:59:18 50 kr