Auktionen avslutad:
200 kr
Avslutas: 11 OKT 19:25
Utropspris:  300 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Hushållsvåg
nr. 643098

Hushållsvåg, plåtburk mm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (8 bud)
Budgivare 5 2022-10-11 19:21:34 200 kr
Budgivare 3 2022-10-11 17:34:08 175 kr
Budgivare 5 2022-10-11 19:21:23 175 kr
Budgivare 3 2022-10-11 17:34:08 150 kr
Budgivare 4 2022-10-11 08:37:02 125 kr
Budgivare 3 2022-10-08 23:29:58 100 kr
Budgivare 2 2022-10-08 13:03:15 75 kr
Budgivare 1 2022-10-05 05:02:21 50 kr