Auktionen avslutad:
900 kr
Avslutas: 11 OKT 20:29
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Trämasker
nr. 643182

Trämasker orientaliska 3 st H=25 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (25 bud)
Budgivare 5 2022-10-11 20:26:31 900 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:25:31 850 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:25:58 850 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:25:31 800 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:23:40 750 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:25:10 750 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:23:40 700 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:22:50 650 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:19:40 600 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:20:43 600 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:18:34 550 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:17:11 500 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:17:38 450 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:17:11 400 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:15:02 350 kr
Budgivare 7 2022-10-11 20:13:36 300 kr
Budgivare 5 2022-10-11 06:57:35 250 kr
Budgivare 6 2022-10-11 20:03:17 200 kr
Budgivare 5 2022-10-11 06:57:27 175 kr
Budgivare 4 2022-10-10 10:53:40 150 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:10:17 125 kr
Budgivare 3 2022-10-06 22:31:03 125 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:10:17 100 kr
Budgivare 2 2022-10-05 20:38:51 75 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:10:17 50 kr