Auktionen avslutad:
300 kr
Avslutas: 11 OKT 20:18
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Träpaneler
nr. 643183

Träpaneler skurna orientaliska 43x13 och mindre

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (10 bud)
Budgivare 4 2022-10-10 21:58:17 300 kr
Budgivare 3 2022-10-11 15:28:50 250 kr
Budgivare 4 2022-10-10 21:58:17 200 kr
Budgivare 3 2022-10-10 08:07:27 175 kr
Budgivare 2 2022-10-07 19:55:43 150 kr
Budgivare 3 2022-10-10 08:06:58 150 kr
Budgivare 2 2022-10-07 19:55:43 125 kr
Budgivare 3 2022-10-10 08:06:46 100 kr
Budgivare 2 2022-10-06 21:14:37 75 kr
Budgivare 1 2022-10-05 19:11:25 50 kr