Auktionen avslutad:
500 kr
Avslutas: 11 OKT 20:21
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Kristianstad
Spara i minneslista
Masker
nr. 643184

Masker orientaliska 4 st H=24 och mindre

Anmärkningar: Någon skada

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 5 2022-10-11 20:17:30 500 kr
Budgivare 4 2022-10-11 20:18:46 450 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:17:30 400 kr
Budgivare 4 2022-10-11 20:15:25 350 kr
Budgivare 5 2022-10-11 20:14:21 300 kr
Budgivare 4 2022-10-11 06:58:26 250 kr
Budgivare 4 2022-10-11 06:58:26 175 kr
Budgivare 3 2022-10-10 21:58:52 150 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:10:04 125 kr
Budgivare 3 2022-10-10 21:58:49 125 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:10:04 100 kr
Budgivare 2 2022-10-05 20:39:15 75 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:10:04 50 kr