Auktionen avslutad:
1 200 kr
Avslutas: 11 OKT 21:28
Utropspris:  500 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Åkdyna
nr. 643299

Åkdyna, 18/1900-tal, allmoge, 106 X 52 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (22 bud)
Budgivare 5 2022-10-11 17:48:18 1 200 kr
Budgivare 2 2022-10-11 01:32:04 1 100 kr
Budgivare 5 2022-10-11 17:47:54 1 000 kr
Budgivare 2 2022-10-11 01:32:04 950 kr
Budgivare 5 2022-10-08 06:48:12 900 kr
Budgivare 2 2022-10-07 22:31:52 850 kr
Budgivare 5 2022-10-05 18:36:17 800 kr
Budgivare 2 2022-10-07 22:31:47 800 kr
Budgivare 5 2022-10-05 18:35:57 750 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:33:27 700 kr
Budgivare 5 2022-10-05 18:35:36 700 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:33:27 650 kr
Budgivare 4 2022-10-05 08:49:56 600 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:33:27 550 kr
Budgivare 3 2022-10-04 23:20:03 500 kr
Budgivare 2 2022-10-04 23:33:06 500 kr
Budgivare 3 2022-10-04 23:20:03 450 kr
Budgivare 2 2022-10-04 22:10:16 400 kr
Budgivare 2 2022-10-04 22:10:16 250 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:31:33 200 kr
Budgivare 2 2022-10-04 22:10:06 200 kr
Budgivare 1 2022-10-04 21:31:33 50 kr