Auktionen avslutad:
2 800 kr
Avslutas: 25 NOV 19:05
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  100 kr
Läs mer
Avslutad
Karlskrona
Spara i minneslista
Bordslampor
nr. 650122

Bordslampor, ett par, Jakaranda, Uno & Östen Kristiansson, Luxus, Vittsjö,m 1900-talets andra hälft. CITES-intyg medföljer. Höjd 65 cm.

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (35 bud)
Budgivare 16 2022-11-25 19:01:14 2 800 kr
Budgivare 12 2022-11-23 08:23:03 2 700 kr
Budgivare 12 2022-11-23 08:23:03 2 600 kr
Budgivare 15 2022-11-25 18:56:51 2 500 kr
Budgivare 12 2022-11-23 08:23:03 2 200 kr
Budgivare 14 2022-11-23 07:57:17 2 100 kr
Budgivare 14 2022-11-23 07:57:17 1 700 kr
Budgivare 13 2022-11-22 19:11:26 1 600 kr
Budgivare 11 2022-11-22 08:40:02 1 500 kr
Budgivare 12 2022-11-22 17:50:15 1 400 kr
Budgivare 11 2022-11-22 08:40:02 1 300 kr
Budgivare 10 2022-11-20 23:16:40 1 200 kr
Budgivare 9 2022-11-19 22:07:04 1 100 kr
Budgivare 10 2022-11-20 23:16:20 1 000 kr
Budgivare 9 2022-11-19 22:07:04 950 kr
Budgivare 10 2022-11-20 23:16:13 900 kr
Budgivare 9 2022-11-19 22:07:04 850 kr
Budgivare 10 2022-11-20 23:16:04 800 kr
Budgivare 9 2022-11-19 22:07:04 750 kr
Budgivare 7 2022-11-19 12:10:08 700 kr
Budgivare 7 2022-11-19 12:10:08 650 kr
Budgivare 9 2022-11-19 22:06:16 600 kr
Budgivare 7 2022-11-19 12:10:08 550 kr
Budgivare 9 2022-11-19 22:06:10 500 kr
Budgivare 7 2022-11-19 12:10:08 450 kr
Budgivare 8 2022-11-19 13:19:41 400 kr
Budgivare 7 2022-11-19 12:10:08 350 kr
Budgivare 5 2022-11-19 05:48:27 300 kr
Budgivare 5 2022-11-19 05:48:27 200 kr
Budgivare 6 2022-11-19 07:36:50 175 kr
Budgivare 5 2022-11-19 05:48:27 150 kr
Budgivare 4 2022-11-18 23:09:28 125 kr
Budgivare 3 2022-11-18 22:13:44 100 kr
Budgivare 2 2022-11-18 21:18:51 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 19:57:44 50 kr