Auktionen avslutad:
1 700 kr
Avslutas: 24 NOV 19:08
Utropspris:  2 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  50 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Väggskulptur
nr. 650995

Väggskulptur "Look in" Bertil Vallien, Kosta Boda, glas, höjd 13,5 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (29 bud)
Budgivare 9 2022-11-24 19:05:09 1 700 kr
Budgivare 10 2022-11-22 16:53:43 1 600 kr
Budgivare 9 2022-11-18 18:29:42 1 500 kr
Budgivare 10 2022-11-22 16:53:37 1 500 kr
Budgivare 9 2022-11-18 18:29:42 1 400 kr
Budgivare 8 2022-11-18 17:19:26 1 300 kr
Budgivare 4 2022-11-18 15:49:08 1 200 kr
Budgivare 7 2022-11-18 09:58:39 1 100 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:37 1 000 kr
Budgivare 7 2022-11-18 09:58:34 1 000 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:37 950 kr
Budgivare 7 2022-11-18 09:58:30 900 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:37 850 kr
Budgivare 7 2022-11-18 09:58:25 800 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:37 750 kr
Budgivare 7 2022-11-18 09:58:20 700 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:37 650 kr
Budgivare 6 2022-11-17 20:15:20 600 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:37 550 kr
Budgivare 5 2022-11-17 20:14:25 500 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:37 450 kr
Budgivare 2 2022-11-17 19:10:54 400 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:32 400 kr
Budgivare 2 2022-11-17 19:10:54 350 kr
Budgivare 4 2022-11-17 19:28:25 300 kr
Budgivare 2 2022-11-17 19:10:54 250 kr
Budgivare 3 2022-11-17 19:15:33 200 kr
Budgivare 2 2022-11-17 19:10:54 75 kr
Budgivare 1 2022-11-17 19:10:18 50 kr