Auktionen avslutad:
4 400 kr
Avslutas: 24 NOV 21:30
Utropspris:  3 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  600 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Parksoffa
nr. 651172

Parksoffa och karmstolar ett par, Riab Ruda, aluminium, 1900-talets andra hälft, soffans längd 145 cm

Anmärkningar: Träribbor saknas, väderbitna

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (42 bud)
Budgivare 9 2022-11-24 21:22:30 4 400 kr
Budgivare 12 2022-11-24 21:27:15 4 400 kr
Budgivare 9 2022-11-24 21:22:30 4 300 kr
Budgivare 12 2022-11-24 21:26:37 4 200 kr
Budgivare 9 2022-11-24 21:22:30 4 100 kr
Budgivare 11 2022-11-24 17:09:49 4 000 kr
Budgivare 11 2022-11-24 17:09:49 3 400 kr
Budgivare 10 2022-11-24 15:26:38 3 300 kr
Budgivare 10 2022-11-24 15:26:38 2 600 kr
Budgivare 8 2022-11-23 17:16:59 2 500 kr
Budgivare 9 2022-11-24 09:21:44 2 500 kr
Budgivare 8 2022-11-23 17:16:53 2 400 kr
Budgivare 7 2022-11-19 13:22:43 2 300 kr
Budgivare 6 2022-11-19 13:19:07 2 200 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:23:01 2 100 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 2 000 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:54 2 000 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 1 900 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:46 1 800 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 1 700 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:40 1 600 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 1 500 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:34 1 400 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 1 300 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:27 1 200 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 1 100 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:20 1 000 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 950 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:15 900 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 850 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:09 800 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 750 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:05 700 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 650 kr
Budgivare 4 2022-11-18 17:22:00 600 kr
Budgivare 5 2022-11-18 11:00:53 550 kr
Budgivare 4 2022-11-18 08:36:47 500 kr
Budgivare 2 2022-11-17 22:41:28 450 kr
Budgivare 2 2022-11-17 22:41:28 125 kr
Budgivare 3 2022-11-17 23:02:50 100 kr
Budgivare 2 2022-11-17 22:41:28 75 kr
Budgivare 1 2022-11-17 21:45:03 50 kr