500 kr
Avslutas: 25 NOV 19:05
Utropspris:  400 kr
visningslokaler:  200 kr
Spelbord
nr. 651175

Spelbord, Engelsk-stil, 1900-tal, 91 X 45 X 77 cm

Anmärkningar: Lös sarg, repor

Budhistorik (16 bud)
Budgivare 6 2022-11-25 19:02:04 500 kr
Budgivare 1 2022-11-25 18:23:58 450 kr
Budgivare 5 2022-11-25 18:28:12 450 kr
Budgivare 1 2022-11-25 18:23:45 400 kr
Budgivare 5 2022-11-25 18:18:24 350 kr
Budgivare 1 2022-11-25 18:09:05 300 kr
Budgivare 3 2022-11-25 17:58:46 250 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:18:02 200 kr
Budgivare 3 2022-11-25 17:58:43 200 kr
Budgivare 5 2022-11-25 17:18:02 175 kr
Budgivare 4 2022-11-25 13:58:09 150 kr
Budgivare 3 2022-11-25 07:22:11 125 kr
Budgivare 2 2022-11-24 22:17:18 100 kr
Budgivare 3 2022-11-25 07:22:06 100 kr
Budgivare 2 2022-11-24 22:17:18 75 kr
Budgivare 1 2022-11-20 17:19:33 50 kr