Auktionen avslutad:
650 kr
Avslutas: 25 NOV 19:06
Utropspris:  600 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  200 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Skåp
nr. 651176

Skåp, 1900-talets slut, betsad furu, 115 X 35 X 40 cm

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (13 bud)
Budgivare 1 2022-11-19 10:12:38 650 kr
Budgivare 3 2022-11-25 16:50:40 600 kr
Budgivare 1 2022-11-19 10:12:38 550 kr
Budgivare 3 2022-11-25 16:50:16 500 kr
Budgivare 1 2022-11-19 10:12:38 450 kr
Budgivare 3 2022-11-25 16:50:03 400 kr
Budgivare 1 2022-11-19 10:12:38 350 kr
Budgivare 3 2022-11-25 16:49:35 300 kr
Budgivare 1 2022-11-19 10:12:38 150 kr
Budgivare 2 2022-11-25 07:46:42 125 kr
Budgivare 1 2022-11-19 10:12:38 100 kr
Budgivare 2 2022-11-25 07:46:20 75 kr
Budgivare 1 2022-11-19 10:12:38 50 kr