Auktionen avslutad:
3 100 kr
Avslutas: 25 NOV 19:08
Utropspris:  4 000 kr
Frakt mellan våra
visningslokaler:  150 kr
Läs mer
Avslutad
Malmö
Spara i minneslista
Kassaapparat
nr. 651177

Kassaapparat, National,1900-talets början, förnicklad metall, höjd 44 cm

Anmärkningar: Ej testad

Om inget annat anges i beskrivningen så är objektet i normalt begagnat skick för sin ålder. Ålders- och bruksslitage kan förväntas, men mer specifika defekter eller större skador finns omnämnda som anmärkningar i objektsbeskrivningen.

Budhistorik (30 bud)
Budgivare 14 2022-11-25 19:04:48 3 100 kr
Budgivare 10 2022-11-25 19:05:13 3 000 kr
Budgivare 14 2022-11-25 19:04:48 2 700 kr
Budgivare 10 2022-11-25 19:05:02 2 600 kr
Budgivare 14 2022-11-25 19:04:48 2 500 kr
Budgivare 10 2022-11-25 19:04:58 2 400 kr
Budgivare 14 2022-11-25 19:04:48 2 300 kr
Budgivare 10 2022-11-25 19:04:39 2 200 kr
Budgivare 11 2022-11-23 19:52:04 2 100 kr
Budgivare 13 2022-11-25 13:58:19 2 000 kr
Budgivare 11 2022-11-23 19:52:04 1 900 kr
Budgivare 12 2022-11-24 11:41:21 1 800 kr
Budgivare 11 2022-11-23 19:52:04 1 700 kr
Budgivare 12 2022-11-22 14:50:01 1 600 kr
Budgivare 11 2022-11-21 19:56:15 1 500 kr
Budgivare 12 2022-11-22 14:49:51 1 400 kr
Budgivare 11 2022-11-21 19:56:15 800 kr
Budgivare 8 2022-11-20 13:58:58 750 kr
Budgivare 8 2022-11-20 13:58:58 650 kr
Budgivare 10 2022-11-21 18:21:18 600 kr
Budgivare 8 2022-11-20 13:58:58 550 kr
Budgivare 9 2022-11-21 13:13:35 500 kr
Budgivare 8 2022-11-20 13:58:58 250 kr
Budgivare 7 2022-11-20 10:04:32 200 kr
Budgivare 6 2022-11-19 19:58:02 175 kr
Budgivare 5 2022-11-19 11:27:39 150 kr
Budgivare 4 2022-11-19 08:26:05 125 kr
Budgivare 3 2022-11-18 21:43:28 100 kr
Budgivare 2 2022-11-18 21:14:51 75 kr
Budgivare 1 2022-11-18 20:52:41 50 kr