50 kr
Avslutas: 25 NOV 19:10
Utropspris:  500 kr
visningslokaler:  300 kr
Barskåp
nr. 651178

Barskåp, 1900-talets mitt, 119 X 93 X 40 cm

Anmärkningar: Skador runt låsen, nyckel saknas, repor, sprickor, fläckar, lösa glasskivor

Budgivare 1 2022-11-19 13:18:40 50 kr